subtemplate

Jako prodejce textilu nabízíme široký  sortiment kvalitního zboží  za výhodnou cenu. Abychom mohli prodávat kvalitní zboží za výhodnou cenu, potřebujeme zodpovědné spolupracovníky, kteří se denně zbožím zabývají.

Ročně projde oddělením  kontroly jakosti KiK 12.000 zakázek . Než se zboží dostane do projde , projde několika zkušebními testy . Základem testů jsou naše vlastní požadavky na kvalitu výrobku, které často přesahují rámec  zákonem stanovených norem. 

Pokud se přesto u některého zboží vyskytnou nedostatky, můžeme ihned reagovat , např. zvěřejněním příslušného tiskového prohlášení - vždy s ohledem na zákazníka. 


Kvalita zboží KiK

Přísným a náročním testům se musí podrobit móda, domácí textil a Non-Food výrobky,  než se budou expedovat do cca 3.100 KiK- filiálek.  Kvalita znamená v KiK přísnou kontrolu. V laboratořích pracují zaměstnanci oddělení kontroly jakosti na tom, aby byly dodrženy vysoké nároky na kvalitu zboží. Informují se o skladbě  a dodržování postupů , které KiK textil a Non Food stanovil .  Levná móda, domácí textil a jiné výrobky jsou vlastnoručně testovány , aby byla ve všech KiK filiálkách zajištěna stále vysoká kvalita prodávaného zboží.