subtemplate

Rychlá expanze společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH doma i v zahraničí je možná také díky logistice. Na cca 65.000 m² skladovacích ploch s integrovaným plně automatickým sytémem regálů je k dispozici pro krátkodobé přeskladnění zboží 63.000 míst pro palety.   

V kontejnerech se zboží ze zámoří dopravuje loděmi do Rotterdamu, Antverp, Hamburku nebo Bremerhafenu a poté říční lodní dopravou nebo po železnici  do kontejnerového terminálu do Bönenu. Odtud se zboží rozváží nákladními vozidly do centrálního skladu KiK Textilien a Non-Food GmbH.

Logistické výzvy jsou enormní. Jen v posledním roce připravila logistika společnosti KiK k přepravě 33 milionů kartonů zboží pro filiálky na 720.000 europaletách.

Distribuce zboží pro filiálky se zajišťuje a koordinuje přes centrální sklad společnosti KiK v Bönenu. Zboží se zde připravuje na expedici ve dvou směnách. Kromě toho zajišťuje denně na 120 nákladních vozidel dopravu zboží na filiálky.    

Úspora času a nákladů díky efektivní logistice

Logistika hraje v diskontní oblasti rozhodující roli: díly rychlému a efektivnímu přeskladnění , může být všechno zboží na filiálkách rychle k dispozici  - to šetří nejen čas, ale i náklady. Ušetřené prostředky tak mohou být dány k dispozici našim zákazníkům. 

KiK hledá přepravce

Optimální rozdělení zboží na filiálky je možné pouze díky spolupráci s našimi partnery. Proto stále hledáme silné partnery, kteří nám při zásobování filiálek pomohou.  Koordinace národní i mezinárodní expedice zboží  se provádí přes centrální sklad v Bönenu.
Naše požadavky:

  • nákladní vozidla s hydraulickou plošinou 
  • denní nakládka v Bönenu
  • náklad téměř výhradně euro-palety s cca 250 kg

Máte zájem spolupracovat se společností KiK jako přepravce ? Pak využijte náš  kontaktní formulář. Těšíme se na vaši nabídku.

Logistika společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH

S KiK logistikou spolupracuje úspěšně mnoho přepravních společností . Logistika zajišťuje   dostupnost všeho zboží na KiK filiálkách . Centrální sklad textilního diskontu  se nachází Bönenu, sídle společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH.  Pouze díky perfektní logistice může  KiK ve svých filiálkách nabízet nejen módu, ale i další sortiment zboží za trvale nízké ceny.  Protože textilní diskont stále expanduje, hledá společnost KiK Textilien a Non-Food  GmbH také stále nové přepravní společnosti.