subtemplate

KiK - prodejce textilu

Otevřením první KiK filiálky roce 1994 v Düsseldorfu - Gerresheim, položil pan Stefan Heinig základní kámen úspěšné historie německého maloobchodu.
Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH je založen na vzniku nového obchodního modelu: textilního diskontu.

Dobrý a přitom levný textil je hlavním pilířem naší nabídky a představuje cca 70% celého sortimentu. Sortiment textilu doplňuje Non-Food zboží, jako např. dárkové předměty, domácí textil, doplňky, hračky a psací potřeby.

Považujeme se hlavního maloobchodního prodejce textilu, protože převážnou část textilního sortimentu tvoří Basic výrobky, které jsou základní součástí každého šatníku. 
Toto označení je podporováno dobrou dostupností a blízkostí filiálek: v současnosti je textilní diskont v Top Ten největších provozovatelů německého maloobchodu a provozuje  3.200 filiálek v Evropě  – 2.600 z toho v samostném Německu.

Více než 20.000 zaměstnanců se každoročně podílí na hospodářském úspěchu společnosti KiK a rozšiřování prodejní sítě o cca 200 filiálek. Naším dlouhodobým cílem je zvýšení počtu filiálek na 4.000 filiálek v Evropě. 

Výhodné ceny se orientují především na rodiny s dětmi, mladé maminky, stejně jako zákazníky, kteří rádi levně nakupují : každý zákazník se může obléci od ponožek až po čepici za méně než 900,00 Kč.

Die Zentrale der Kik Textilien & Non-Food GmbH

Kontaktní adresa

KiK textil a Non-Food spol. s r.o.
Českomoravská 930/22
190 00 Praha 9

E-mail: kontakt@kik.cz

KiK nabízí výhodné ceny díky diskontním principům

Odpověď na otázku jak vznikají naše výhodné ceny je jednoduchá: zohledňujeme při všech výrobních procesech diskontní pricipy.
To v praxi znamená, že sortiment složený převážně z výrobků Basic, nepotřebuje  nákladnou výrobu, ani zvlášťní prezentaci ve filiálkách. Tyto výrobky jsou navíc k dostání po celý rok a to umožňuje nákup velkého objemu zboží. Dodavatelé dostávají možnost využívat optimálně volné výrobní kapacity a mohou zboží vyrábět a nabízet levně. Využíváme přímého nákupu a dovozu a nepoužíváme velkoobchod.

Také inteligentní logistika, která používá při transportu zboží ze zemí výrobce cenově výhodnou lodní dopravu, šetří náklady a životní prostředí a tím přispívá ke snížení celkových nákladů.

Máte dotazy k vývoji společnosti KiK textil a Non-Food GmbH? Pak nás kontaktujte - budeme Vás rádi informovat.

Důležité mezníky KiK historie

Pro zvětšení náhledu, klikněte na obrázek.

KiK textilní diskont

Kik Textil a Non-Food GmbH je textilní diskont. Každý pracovní den příbývají nové filiálky. KiK Textil a Non-Food GmbH nabízí za výhodnou cenu dámskou, pánskou a dětskou módu, domácí textil i Non Food zboží. KiK nabízí za výhodné ceny Basic zboží a celoročně je v nabídce velký výběr textilního zboží. KiK Textil a Non-Food GmbH pracuje na základě principů diskontních prodejen a to umožňuje nabízet  módu za trvale nízké ceny. Informujte se o společnosti KiK textil a Non-Food GmbH.