subtemplate

KiK sortiment

KiK je diskontním prodejcem textilu: s 150 filiálkami v České republice jsme pro naše zákazníky všude dobře dostupní. 

Za méně než 900,00 Kč se může v KiK obléci každý od ponožek až po čepici  - nabízíme široký sortiment dámského, pánského a dětského oblečení dobré kvality a za výhodnou cenu.

Výrobky šetrné k životnímu prostředí

Samozřejmostí je stále stejně dobrá kvalita výrobků nejen textilu, ale i   Non-Food-zboží, domácího textilu nebo hraček. 

Proto již dnes nabízí KiK Textilien a Non-Food GmbH velký počet  ekologických výrobků a jejich množství bychom chtěli do budoucna ještě zvýšit. Mnoho zboží  z dámské, pánské a dětské kolekce, ale také z oddělení prádla, punčoch a domácího textilu je prověřeno podle normy Öko-Tex Standard 100, nebo je nositelem označení TOXPROOF TÜV.

Také zboží z recyklovaného materiálu patří do naší nabídky: především oblíbené hadrové koberce, které jsou vyrobeny kompletně ze zbytků látek z textilní výroby. Výtěžek z prodeje těchto koberců putuje zpět do našich početných projektů pomoci. Vedle hadrových koberců patří mezi "výrobky  které pomáhají" i košíky z mořských řas. Také těch bude v nabídce KiK  v nejbližší době více. 

 

Zabezpečení kvality

Zákazník je u nás král (Kunde ist König). Proto klademe velký důraz na kvalitu námi nabízeného zboží. Již v roce  2001 jsme zřídili interní oddělení kontroly kvality. Než se nějaké zboží nakoupí nebo začne prodávat je našimi zaměstnanci z oddělení kvality podrobeno několikrát testům na  kvalitu a bezpečnost při používání. 

 

 

Vyřazeno

Zboží, u kterého nebyly při výrobě dodrženy platné předpisy, nebo které neodpovídá platné legislativě ČR je z prodeje staženo. To se týká kromě jiného i oděvů z džínoviny, která byla ošetřena technikou pískování. U tohoto procesu , který se také nazývá Sandblasting, je látka vystavena pod vysokým tlakem proudu písku, aby se docílilo opotřebovaného vzhledu. Pokud se při této práci nepoužívá adekvátní ochranný oděv, způsobují částečky písku těžké a nevyléčitelné poškození plic. V září  2010 jsme proto vyslovili zákaz používání této metody u všech našich dodavatelů. 

 

Sortiment KiK

 KiK Textilien a Non-Food GmbH nabízí dámskou, pánskou a dětskou módu, domácí textil a další Non-Food zboží za výhodnou cenu. Sortiment KiK je přísně prověřován. Kvalita a kontrolovaná výroba hrají u KiK velkou roli. KiK Textilien a Non-Food GmbH má vlastní oddělení kontroly kvality, které testuje jak dodavatele, tak také výrobky na obsah látek a výrobní postupy. Zákazníci najdou v KiK sortimentu  módu vysoké kvality za výhodnou cenu, stejně jako ekologické výrobky.  KiK Textilien a Non-Food GmbH přebírá zodpovědnost za vysokou kvalitu zboží za nízké ceny.