subtemplate

Kontakt

Pokud jste zástupce médií a potřebujete další iformační materiál o společnosti  KiK, nebo máte právní dotazy ohledně použití obrazového materiálu, či jiný dotaz z oblasti komunikace, můžete se na nás obrátit prostřednictvím online formuláře. 

V případě jiných dotazů se prosím obraťe na zákaznický servis společnosti  KiK Textilien a Non-Food GmbH .
Uveďte prosím Vaše úplné jméno a platnou mailovou adresu do horních políček kontaktního formuláře. Po odeslání Vaší zprávy obdržíte na Váš  mail potvrzení s kopií zprávy.
Upozornění: abychom si byli jisti, že se u dotazu jedná o dotaz skutečné osoby, bude požadován na konci formuláře tzv.  Captcha-Code. Jedná se o řadu znaků, které mohou přečíst pouze osoby a ne Software.  Tak se eventuelně dá zabránit rozesílání SPAMů.CAPTCHA Bild zum Spamschutz

* Povinná políčka

Kontakt na tiskové oddělení

KiK Textilien a Non-Food GmbH nabízí zástupcům tisku kontaktovat tiskové oddělení prostřednictvím  Online formuláře. Pokud potřebujete tiskový materiál  – fotografie nebo PDF soubory– nebo máte dotazy k právům a použití materiálů, můžete se obrátit na oddělení komunikace společnosti  KiK Textilien a Non-Food GmbH.