subtemplate

Dotazy na téma dlouhodobě udržitelný rozvoj

Máte dotaz na téma zodpovědnost a dlouhodobě udržitelný rozvoj  společnosti  KiK Textilien a Non-Food GmbH, na který jste na našich stránkách nenašli odpověď? Líbí se Vám nějaké téma a chcete se dozvědět více? Nebo máte pro nás tipy a konkrétní nápady na zlepšení?

Využijte našeho kontaktního formuláře. Potěší nás každá reakce a možnost, si Vámi vyměnit vyměnit názory a zkušenosti. 

V případě dotazů vyplňte v horních políčkách kontaktního formuláře Vaše úplné jméno a platnou mailovou adresu.  Z uvedeného menu vyberte vhodnou věc - to usnadní rychlé odeslání a zpracování Vašeho  dotazu. 

Pokud máte dotazy, pochvalu nebo kritiku, která se týká společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH jako takové, využijte všeobecný kontaktní formulář. 

Než nám budete moci Váš dotaz odeslat, bude na konci formuláře uveden tzv.  Captcha-Code: řada znaků, které prosím vepište do políčka. Tím si ověřujeme,  že dotaz nám posílá nějaká konkrétní osoba a nebude nám takto doručen nějaký spam.

Po odeslání dotazu obdržíte automaticky kopii Vaší zprávy na adresu uvedenou ve formuláři. CAPTCHA Bild zum Spamschutz

* Povinná políčka

Dotazy na téma zodpovědnost u KiK

Pokud máte dotaz na téma dlouhodobě udržitelný rozvoj v KiK Textilien  Non-Food GmbH, můžete se obrátit přímo na příslušné oddělení. Ekologická výroba, energeticky úsporné filiálky a individuální motivace zaměstnanců, jsou důležitá témata v textilním diskontu KiK. KiK Textilien a Non-Food GmbH se snaží všechny dotazy zodpovědět a zohlednit i všechny připomínky.  Informujte se o dlouhodobě udržitelném rozvoji. Pokud zůstanou některé dotazy otevřené, můžete prostřednictvím kontaktního formuláře společnost  KiK Textilien Non-Food GmbH kontaktovat.